ESWA Folie Grzewcze
Panele grzewcze na sufity rastrowe

Ogrzewanie sufitowe panelami rastrowymi

Kasetonowe grzejniki ESWA to idealne rozwiązanie do selektywnego dostarczania ciepła tylko tam gdzie jest to potrzebne. Zastosowanie tego typu grzejników przy kasach, recepcji , biur, stoisk informacyjnych, poczekalni lub kwiaciarni to tylko kilka wymienionych przykładów. Temperatura w pomieszczeniu może być znacznie obniżona w tych przestrzeniach gdzie nie jest potrzebna i to bez utraty komfortu dla ludzi, którzy są w obszarze promieniowania cieplnego. Tylko o 1°C niższa temperatura w pomieszczeniu daje oszczędność około 5 % energii. Panele umożliwiają docelowo szybkie, tanie i znaczne osiągnięcie oszczędości energii.
Rastrowe płyty sufitowe nadają się również do ogólnego zastosowania. Kasetonowy promiennik podczerwieni to grzejnik ze wszystkimi jego zaletami, z jednej strony umożliwiając stałe zainstalowane ogrzewania sufitowego a z drugiej z niewielkim nakładzie inwestycyjnym oraz łatwej realizacji przy niewielkim nakładzie pracy.

Komfort
Najważniejsze korzyści z sufitowego ogrzewania na podczerwień to skuteczność funkcjonowania i pozytywnego wpływu na klimat wewnątrz pomieszczeń. Promieniowanie cieplne infrarded jest odczuwane jako bardzo korzystne, zbliżone do ciepła słonecznego, przy piecu kaflowym lub kominku. Niska dyspersja pyłu (ruchu powietrza i z tym związanego wibrowania kurzu) poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach co jest szczególnie ważne dla alergików. Bardzo mały ruch powietrza powoduje, że odczuwalna temperatura jest znacznie wyższa

Nasz przedstawiciel w Polsce
Nasza gwarancja jakości
Language
polish english german Русский Українська
© 2014 ESWA Deutschland GmbH
Click me to printPrint