ESWA Folie Grzewcze
Panele grzewcze na sufity rastrowe

Bezpieczeństwo ogrzewania sufitowego ESWA

Pomijając cele kupieckie, dla których ignoruje się prawdziwe, rażące fakty zalet mechaniki kwantowej przy zastosowaniu ogrzewania promieniowaniem podczerwonym (infrared, IR) w porównaniu z termodynamicznym ogrzewaniu powietrza, ukrytych i zatajonych rzetelnych informacji poprzez dezinformację w dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości wyposażenia domu dopasowanym do potrzeb ogrzewania systemem infrared. Taką możliwość oferuje również firma ESWA swoimi wysokiej jakości produktami.
W tym zakresie należy podkreślić, że rynek ma do zaoferowania produkty o bardzo różnej jakośc - również takie, które należy traktować z dystansem. Aby to zilustrować: urządzenia z Dalekiego Wschodu - czasami są z tego samego zakładu produkcyjnego, ale innej "marki no-name" - które są oferowane w tanich sklepach sprzętu elektrycznego po śmiesznie niskich cenach co może oznaczać znaczne niedociągnięcia w zakresie bezpieczeństwa, zwłaszcza w odniesieniu do elementu grzewczego.
Solidna metaliczna folia grzewcza jest bezpiecznym sercem ogrzewania z zastosowaniem folii grzewczej. Należy zachować odpowiednią ostrożność.
Ważne jest również, że producent i dystrybutor musi posiadać ważną rejestrację zgodnie z dyrektywami RoHS i WEEE; Niektóre firmy próbują to obejść oszczędzając na kosztach. Nasza firma odbiera uszkodzone lub pochodzące z demontażu elementy grzewcze od autoryzowanego dystrybutora w danym kraju na swój koszt.

OK! Grzejniki infrared na bazie grafitu z uwagi na swoje właściwości elektryczno-termiczne mogą być przyczyną pożaru - tej wady nie mają folie infrared ESWA gdzie "sercem" zastosowanej folii grzewczej jest specjalnie dobrana folia metalowa. Jakości i bezpieczeństwa nie zastąpi dodatek srebra czy złota ani dłuższa gwarancja oferowanych w handlu folii na bazie grafitowej ("Nowe ogrzewanie - nowe niebezpieczeństwo" strona 14, nr 2/2011 - www.schadenprisma.de).

Nasz przedstawiciel w Polsce
Nasza gwarancja jakości
Language
polish english german Русский Українська
© 2014 ESWA Deutschland GmbH
Click me to printPrint