ESWA Folie Grzewcze
Panele grzewcze na sufity rastrowe

Zalety ogrzewania sufitowego ESWA

OK! Łatwa instalacja, obsługa i tania eksploatacja
System ogrzewania jest łatwy w instalacji i w podłączeniu do sieci energetycznej. Sterowanie w pomieszczeniach realizowane jest za pomocą prostych regulatorów temperatury lub termostatów; Regulacja może być oddzielna dla każdego pomieszczenia lub centralnie. Ogrzewanie sufitowe nie wnosi żadnych dodatkowych kosztów utrzymania (kominiarz, hydraulik) oraz dodatkowych kosztów zwązanych ze sprzątaniem pomieszczeń.

OK! Czyste powietrze
Podczerwone promieniowanie cieplne nie wytwarza cyrkulacji powietrza, a tym samym zmniejsza zanieczyszczenia kurzem: idealne rozwiązanie dla alergików. Kurz praktycznie nie odkłada się w niszach (kaloryfery), na grzejnikach, meblach i ścianach.
Ogrzewanie infrared nie wysusza powietrza!

OK! Oszczędność miejsca
Zainstalowany system ogrzewania w suficie jest niewidoczny i dający więcej cennej przestrzeń mieszkalnej. Niepotrzebne jest dodatkowe miejsce do przechowywania węgla, oleju lub innych materiałów opałowych jak również eliminuje niebezpieczeństwo zatrucia czadem lub wybuchu gazu.

OK! Bezpieczne
Ogrzewanie sufitowe ESWA nie ma odsłoniętch gorących powierzchni. Z uwagi na wielopowierzchniowe i równomierne rozmieszczenie elementów grzejnych na suficie temperatura osiąga maksymalnią temperaturę pracy 38°C przy czym folie ESWA mają wbudowany "zawór bezpieczeństwa" ograniczający temperaturę do 80°C. Specjalna konstrukcja grzejników zapobiega niemal całkowicie powstawaniu pola elektro- magnetycznego.

Nasz przedstawiciel w Polsce
Nasza gwarancja jakości
Language
polish english german Русский Українська
© 2014 ESWA Deutschland GmbH
Click me to printPrint